Loading...
Revolution Slider Error: Slider with alias kenburns_fullwidth not found.
Maybe you mean: 'news-gallery3' or 'classicslider1' or 'main-feature-slider' or 'sports-hero8' or 'inicjatywy' or 'inicjatywybox'

Like Our Theme, Want to use in any project. Go ahead for easy customization.

WE ARE MITHILIYA,
A RESPONSIVE WORDPRESS MULTIPURPOSE THEME

Create a website that you are gonna be proud of. Be it Business,
Portfolio, Agency, Photography, eCommerce & much more.

WEBSITE DESIGNING

HTML, CSS, WordPress Development

MOBILE APPLICATION

Iphone, Android, Google Applications

ONLINE MARKETING

SEO, Blog Managing, Brand Marketing

OUR WORKS

Vivamus ac ultrices diam, vitae accumsan tellus. Integer sollicitudin vulputate lacus, congue vulputate nisl eleifend in.

More About us

Vivamus ac ultrices diam, vitae accumsan tellus. Integer sollicitudin vulputate lacus, congue vulputate nisl eleifend in.

There is no design without discipline. There is no discipline without intelligence.

Steven Snell Google
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Vestibulum vitae nibh elit phasellus sed
 • Lorem ipsum dolor sit amet
HTML
95%
Photoshop
98%
Javascript
70%
WordPress
95%

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Nunc non mollis nulla. Sed consectetur elit id mi consectetur bibendum. Ut enim massa, sodales tempor convallis

 • Our History
 • Nunc non mollis nulla. Sed consectetur elit id mi consectetur bibendum. Ut enim massa, sodales tempor convalliPsroin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

 • Our Mission
 • AMAZING VIDEO DIALOG BOX

  RECENT FROM BLOG

  Vivamus ac ultrices diam, vitae accumsan tellus. Integer sollicitudin vulputate lacus, congue vulputate nisl eleifend in.

  WHOM WE DESIGN

  Vivamus ac ultrices diam, vitae accumsan tellus. Integer sollicitudin vulputate lacus, congue vulputate nisl eleifend in.

  Sign Up our Newsletter

  Sign Up our newsletter today to get notify about latest updates !

  100% mama, 0% alkoholu - ZWYCIĘZCA
  FUNDACJA MACIERZANKA
  Liczba oddanych głosów – 263

  Projekt zakłada przystosowanie terenów zielonych (tzw. ogródka) dzierżawionego przez Fundację Macierzanka przy ul. Felczaka 16. W obecnej chwili w tej lokalizacji remontowana jest nowa siedziba Fundacji, została ona wpisana do Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2017 -2023 dla najbardziej zdegradowanych dzielnic Szczecina – Śródmieście, Centrum, Turzyn. Dokonanie rewitalizacji, także w zakresie terenów zielonych, będzie doskonale współgrało z działaniami Fundacji i wpisywało się w kompleksową przemianę Śródmieścia.
  Celem projektu jest stworzenie zielonej enklawy w centrum miasta, gdzie wytchnienie będą mogły znaleźć wszystkie osoby korzystające z działań statutowych Fundacji – rodzice z dziećmi, kobiety w ciąży, a także seniorzy.
  Ponadto projekt będzie zawierał także działania edukacyjne, mające na celu informowanie o szkodliwości picia alkoholu w ciąży i w trakcie karmienia piersią.


  Kajakowy Eko Patrol - ZWYCIĘZCA
  Stowarzyszenie Wywrotka
  Liczba oddanych głosów – 97

  Projekt zakłada organizację 5 eko patroli na kajakach, w trakcie których uczestnicy zbierać będą śmieci pływające w wodzie i pozostawione przy brzegu. Akcja ma w głównej mierze zwrócić uwagę mieszkańców Szczecina na problem odpadów wyrzucanych do Odry, Jeziora Dąbie czy Jeziora Głębokiego. Jak wynika z obserwacji Stowarzyszenia Wywrotka, najwięcej śmieci w Odrze i jeziorach stanowią torebki foliowe i butelki po piwie, dlatego realizacja projektu ma na celu zwrócenie uwagi także na brak kultury picia wśród mieszkańców miasta, którzy wrzucając opakowania do wody, zaśmiecają okoliczne środowisko naturalne. Organizatorzy chcą zaprosić mieszkańców Szczecina do wspólnego sprzątania akwenów wodnych na kajakach. W każdym z 5 Eko Patroli Wnioskodawca zakłada udział 20 osób dorosłych, które wypłyną w 10 kajakach. Będzie to atrakcyjna forma połączenia przyjemnego z pożytecznym, na zakończenie której odbędzie się wspólne grillowanie.


  Przyznanie grantu w ramach Programu Inicjatywy - ZWYCIĘZCA
  Stowarzyszenie RAZEM ŁATWIEJ
  Liczba oddanych głosów – 111

  Beneficjentami Stowarzyszenia są ludzie starsi, często samotni, zamieszkujący w dzielnicy Pomorzany. Korzystają oni chętnie z zajęć integracyjnych w klubie działającym w stowarzyszeniu, jedynym w dzielnicy. Stowarzyszenie daje tej grupie ludzi możliwość spotkania się z innymi seniorami, a to zapobiega ich wyobcowaniu.
  Klub w okresie jesienno – zimowym jest niedogrzany z powodu przestarzałej i nieszczelnej stolarki i ślusarki okiennej, stąd częste przeziębienia uczestników zajęć. Wymaga ona natychmiastowej wymiany. Otrzymany grant byłby ogromnym wsparciem dla organizacji, która wykorzysta go w celu poprawienia warunków bytowania seniorów w klubie.


  Utworzenie miejsca integracji dla społeczności lokalnej - ZWYCIĘZCA
  Koło Gospodyń Wiejskich Studzieniec
  Liczba oddanych głosów – 208

  Koło Gospodyń Wiejskich Studzieniec zrzesza mieszkanki wsi Studzieniec, Rydzewo i Rachocin, dlatego też realizowany projekt byłby miejscem integracji społeczności lokalnych ze wszystkich tych miejscowości. Koło chce pozyskać środki na organizację miejsca, w którym odbywałyby się spotkania sąsiedzkie oraz imprezy plenerowe o charakterze integracyjnym i kulturalnym. W planach jest postawienie altany wraz z infrastrukturą – biesiadnym stołem, ławkami, bezpiecznym paleniskiem i urządzeniem do grillowania. Zasadzone byłyby nowe drzewka i krzewy wokół altany i zadbano by o czystość (pojemniki do segregacji odpadów). Mieszkańcy już zobowiązali się do zakupu zieleni i są chętni, by wziąć udział w pracach związanych z realizacją projektu, bo bardzo brakuje takiego przyjaznego i bezpiecznego miejsca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.


  Doposażenie i odnowienie sali spotkań w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mochowie - ZWYCIĘZCA
  Gminna Biblioteka Publiczna w Mochowie
  Liczba oddanych głosów – 176

  Sala spotkań w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mochowie jest jedynym ośrodkiem kultury w Gminie Mochowo – miejscem, w którym organizuje się różnorodne zajęcia, spotkania autorskie, warsztaty artystyczne np. taneczne, wokalne czy plastyczne dla mieszkańców. Jednak wyposażenie sali nie spełnia kryteriów technicznych do realizacji tych wszystkich działań. Największy problem stanowi niebezpieczna nawierzchnia podłogi (śliskie płytki) oraz brak sprzętu do projekcji multimedialnych. Za pozyskane środki Biblioteka chciałaby zmodernizować i dostosować pomieszczenie do organizacji spotkań o charakterze integracyjnym i szkoleniowym dla lokalnej społeczności.

  Prace, jakie miałyby być wykonane, to: zmiana nawierzchni podłogi, zakup i montaż zestawu projekcyjnego (ekran i projektor), wyposażenie sali w zasłony zaciemniające, pomalowanie ścian i zakup składanych krzeseł.


  Rewitalizacja skweru przy ul. Dworcowej w Sierpcu - ZWYCIĘZCA
  Sierpeckie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Chorych na Raka "SZANSA NA ŻYCIE"
  Liczba oddanych głosów – 330

  Skwer przy ul. Dworcowej w Sierpcu wymaga zagospodarowania zieleni, aby stał się bardziej zadbany i atrakcyjny dla mieszkańców. Dlatego Stowarzyszenie w ramach wnioskowanego grantu planuje zasadzić tam ozdobne krzewy i rośliny oraz zorganizować plenerową siłownię, która służyłaby zarówno mieszkańcom Sierpca, jak i podopiecznym Stowarzyszenia. Urządzenia plenerowe stworzą warunki zachęcające do aktywnego wypoczynku, przebywania na świeżym powietrzu, jak również do integracji społecznej, na czym szczególnie zależy Stowarzyszeniu. Osoby chore, z niepełnosprawnościami często czują się wykluczone społecznie – takie miejsce sprzyjałoby aktywnościom, w których mogliby brać udział.

  Prace związane z realizacją projektu przewidziano na okres lipiec-wrzesień 2019 r., w wykonaniu planu przebudowy i nasadzeń zieleni oraz przy pracach montażowych pomógłby Urząd Gminy Miasto Sierpc.

   


  OSP Bucze użyczy wszystkim klucze - ZWYCIĘZCA
  OSP Bucze
  Liczba oddanych głosów – 290

  Celem projektu jest remont i zagospodarowanie sali w budynku OSP Bucze. Z racji idealnego położenia w centrum wioski oraz sporych rozmiarów ma ogromny potencjał i mieszkańcy ubolewają, że nie jest w pełni wykorzystywana. W tym roku strażacy przeszli reaktywacje i jednoczą mieszkańców z różnych środowisk w celu organizacji wielu inicjatyw. Teraz chcieliby wykorzystać potencjał tej sali, w której dawniej kończyli przedszkole i tchnąć w nią nowe życie. W ramach remontu planowane jest zerwanie starej podłogi, wykonanie wylewki i montaż wykładziny PCV. Kompleksowy remont ścian oraz sufitu i ich wymalowanie. Wymiana drzwi. Poprowadzenie instalacji audiowizualnej do celów prezentacji multimedialnych. Wymiana oświetlenia. Umeblowania sali (regały, biurka, krzesła) oraz montaż tablicy oraz projektora multimedialnego.

  Wyremontowana sala służyć będzie wszystkim mieszkańcom. Organizowane będą w niej szkolenia dla seniorów w celu poprawy ich bezpieczeństwa oraz szkolenia z pierwszej pomocy dla mieszkańców. Byłaby też doskonałym miejscem dla zrzeszania się lokalnego Koła gospodyń wiejskich oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze. Dałaby duże możliwości rozwoju dla wszystkich mieszkańców dzięki możliwości uniwersalnego zastosowania.

  Projekt wesprą lokalne firmy, a prace budowlane w czynie społecznym wykonają druhowie z OSP Bucze oraz zawodnicy z LKS Olimpia Bucze.


  Rewitalizacja zieleni miejskiej Brzeskiego Rynku- I etap - ZWYCIĘZCA
  Miejski Ośrodek Kultury
  Liczba oddanych głosów – 332

  Zabytkowy Rynek Brzeski jest centrum życia kulturalnego miasta Brzeska. Jest miejscem organizacji spotkań muzycznych, jarmarków, koncertów oraz stanowi przestrzeń do relaksu i spotkań mieszkańców. Celem projektu jest stworzenie jeszcze bardziej przyjaznych warunków dla mieszkańców miasta. Projekt jest pierwszym etapem inwestycji polegającej na odnowieniu zieleni przyulicznej miasta oraz przywróceniu dawnej świetności zaniedbanym terenom zielonym. W jego ramach planowany jest zakup kwietników na lampy Jiflor, zakup ziemi do kwiatów oraz sadzonek. W ramach projektu planowane jest wspólne sadzenie kwiatów przez wolontariuszy MOK, przedstawicieli osiedli Stare Miasto, Zielona i Okocimskie oraz wolontariuszy Carlsberg Polska a następnie sprzątanie po nasadzeniach.

  Rewitalizacja zieleni miejskiej ma na celu rozwój przestrzeni publicznej przyjaznej dla życia, wypoczynku oraz pracy mieszkańców. Projekt ma także na celu kształtowanie postaw proekologicznych i prozdrowotnych.


  Strażacy Ochotnicy nie tylko gaszą - ZWYCIĘZCA
  OSP Łoniowa
  Liczba oddanych głosów – 922

  W Łoniowej istnieją instytucje, które działają na rzecz lokalnej miejscowości, a ich siedzibą jest Remiza OSP w Łoniowej m.in.: OSP (od 1906r), Koło Gospodyń Wiejskich, Ludowy Klub Sportowy, Zespół Pieśni i Tańca Łoniowiacy (od 1953r), Stowarzyszenie Łoniowiacy. Większość członków Zespołu zasila szeregi OSP Łoniowa. Współpraca pomiędzy organizacjami owocuje wieloma przedsięwzięciami np: Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Święto Łopołki, Dożynki, zawody pożarnicze, Jubileusze. Odbiorcami wydarzeń są mieszkańcy Gminy Dębno, Powiatu Brzeskiego oraz turyści z całej Polski. Warunkiem niezbędnym do prawidłowej realizacji przedsięwzięć jest modernizacja obecnego pokrycia dachowego Amfiteatru OSP Łoniowa. Konieczny jest demontaż zużytego pokrycia, czyszczenie i malowanie metalowej konstrukcji, montaż łat i kontrłat, położenie folii paro przepuszczalnej, blachy oraz orynnowanie obiektu.
  Grant z programu Inicjatywy uzupełniłby budżet uzyskany od Gminy Dębno i OSP Łoniowa.