Zagłosuj i wybierz zwycięzcę 8. edycji naszego programu!

Rozpoczął się drugi etap naszego programu. W internetowym głosowaniu zostanie wybranych 10 projektów, które otrzymają granty na realizację. Głosowanie trwa do 16 maja br. Wybierz swój ulubiony projekt i zagłosuj. 

Do tegorocznej edycji konkursu InicJaTyWy organizacje zgłosiły blisko 30 projektów. Z powiatu brzeskiego i sierpeckiego do drugiego etapu, czyli głosowania internautów zakwalifikowały się 24 wyjątkowe inicjatywy. Granty o łącznej wartości 100 tys. zł (4 granty z kategorii „projekty na rzecz społeczności lokalnych” i 6 grantów „na rzecz poprawy świadomości ekologicznej”) otrzyma 10 organizacji z Brzeska, Sierpca i okolic, na które internauci oddadzą największą liczbę głosów. 

Głosy oddawać można do 16 maja br. na www.inicjatywy.com.pl, gdzie opisane są wszystkie zgłoszone inicjatywy. Wystarczy na stronie głównej wybrać przycisk ”Zagłosuj na inicjatywy z powiatu brzeskiego lub sierpeckiego”, a następnie zapoznać się z projektami i kliknąć „Oddaj głos” pod jednym z nich oraz potwierdzić ważność głosu klikając w link w wiadomości przesłanej na wskazany przez głosującego e-mail. 

ODDAJ SWÓJ GŁOS I ZMIEŃ SWOJE OTOCZENIE www.inicjatywy.com.pl

Po zakończeniu etapu głosowania Internautów  liczba oddanych głosów zostanie podliczona i wygrają inicjatywy, które zdobędą największą ilość głosów w swoim regionie w swojej kategorii. Zwycięzców poznamy już 2 czerwca 2021 r.